Kilka słów o naszej firmie …


Nasza firma to magiczne miejsce, w którym od maja 2006 roku powstają wyjątkowe świece na każdą okazję. Dzięki energii właścicieli i zdolnościom manualnym pracowników, które celnie trafiły w gust Klientów, nasze świece są dostępne na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Mieliśmy możliwość wytworzyć świece olejowe nawet do Betlejem. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy swoje wyroby na Targach Sakro-Expo w Kielcach w 2007 roku. Ważnym wydarzeniem dla naszej firmy było uczestnictwo w Targach Sakralnych Koine 2009, w Vicenzy we Włoszech, gdzie otrzymaliśmy certyfikat.

Od 1 września 2010 r. działamy jako firma rodzinna DUBIK. Nasza prężnie działająca i niezwykle szybko rozwijająca się firma, posiada w swoim gronie wykwalifikowaną i doskonale przeszkoloną kadrę, która z wysokim profesjonalizmem oraz szczególnym zapałem do pracy przygotowuje oraz zdobi produkty dla Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki pomysłowości pracowników oraz charyźmie właścicieli wciąż doskonalimy nasze umiejętności i wprowadzamy na rynek nowe i oryginalne wzory świec.

Na bieżąco uczestniczymy we wszystkich wydarzeniach dotyczących promowania naszych wyrobów. Mieliśmy okazje po raz kolejny zaprezentować nasze świece na Targach LUB-SACRO 2010r. w Lublinie.

Jesteśmy dumni , że jako jedyna firma w Polsce , możemy poszczycić się współpracą z Firma PMS Decoration z siedzibą we Francji oraz samym Rektorem Katedry w Chartres L Abbe Dominique Aubert. Produkcja oraz zdobnictwo świec dla Państwa jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.


Nasze Świece w Betlejem

Środa 13 maja 2009 roku zostanie historycznym dniem dla Betlejem i dla naszej wspólnoty…  
Dużo trzeba byłoby pisać o pobycie z nami papieża Benedykta XVI… 
Będzie jeszcze okazja o tym opowiedzieć, a dziś wysyłam fotograficzną kronikę…
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc w organizacji naszej uroczystości… 
Świece na ołtarzu prezentowały się dostojnie.. a w Grocie były urocze.
Dziękuje za piękną świece z herbem papieskim. Była wkomponowana w dekoracje na obiedzie w naszym domu pielgrzyma Casa Nova.

o. Jerzy

   

  


Nasze Świece w Bazylice Zwiastowania w Nazarecie

Witam serdecznie i pozdrawiam.
Składam Bóg zapłać za wykonanie pięknych świec ze sceną Zwiastowania oraz św. Józefem dla sanktuarium w Nazarecie.
Cieszę się, że nasze polskie świece mogą zdobić tak zacny dom, jakim jest dom naszej Matki Bożej w Nazarecie.
– Z darem modlitwy w domu naszej Matki.
– br. Jordan Gazda OFM zakrystianin Bazyliki Zwiastowania

  Targi Sakro-Expo Kielce 2007

   

Targi Koine 2009

        

Targi Lublin 2009

  

Targi Kielce Sacro – EXPO 2010

  

Targi Lublin 2010

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399