Kilka słów o naszej firmie …

Nasza firma to magiczne miejsce, w którym od maja 2006 roku powstają wyjątkowe świece na każdą okazję. Dzięki energii właścicieli i zdolnościom manualnym pracowników, które celnie trafiły w gust Klientów, nasze świece są dostępne na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Mieliśmy możliwość wytworzyć świece olejowe nawet do Betlejem. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy swoje wyroby na Targach Sakro-Expo w Kielcach w 2007 roku. Ważnym wydarzeniem dla naszej firmy było uczestnictwo w Targach Sakralnych Koine 2009, w Vicenzy we Włoszech, gdzie otrzymaliśmy certyfikat. Od 1 września 2010 r. działamy jako firma rodzinna DUBIK. Nasza prężnie działająca i niezwykle szybko rozwijająca się firma, posiada w swoim gronie wykwalifikowaną i doskonale przeszkoloną kadrę, która z wysokim profesjonalizmem oraz szczególnym zapałem do pracy przygotowuje oraz zdobi produkty dla Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki pomysłowości pracowników oraz charyźmie właścicieli wciąż doskonalimy nasze umiejętności i wprowadzamy na rynek nowe i oryginalne wzory świec. Na bieżąco uczestniczymy we wszystkich wydarzeniach dotyczących promowania naszych wyrobów. Mieliśmy okazje po raz kolejny zaprezentować nasze świece na Targach LUB-SACRO 2010r. w Lublinie. Jesteśmy dumni , że jako jedyna firma w Polsce , możemy poszczycić się współpracą z Firma PMS Decoration z siedzibą we Francji oraz samym Rektorem Katedry w Chartres L Abbe Dominique Aubert. Produkcja oraz zdobnictwo świec dla Państwa jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Nasze Świece w Betlejem

Środa 13 maja 2009 roku zostanie historycznym dniem dla Betlejem i dla naszej wspólnoty…   Dużo trzeba byłoby pisać o pobycie z nami papieża Benedykta XVI…  Będzie jeszcze okazja o tym opowiedzieć, a dziś wysyłam fotograficzną kronikę… Pozdrawiam i dziękuje za pomoc w organizacji naszej uroczystości…  Świece na ołtarzu prezentowały się dostojnie.. a w Grocie były urocze. Dziękuje za piękną świece z herbem papieskim. Była wkomponowana w dekoracje na obiedzie w naszym domu pielgrzyma Casa Nova.

o. Jerzy

   

  

Nasze Świece w Bazylice Zwiastowania w Nazarecie

Witam serdecznie i pozdrawiam. Składam Bóg zapłać za wykonanie pięknych świec ze sceną Zwiastowania oraz św. Józefem dla sanktuarium w Nazarecie. Cieszę się, że nasze polskie świece mogą zdobić tak zacny dom, jakim jest dom naszej Matki Bożej w Nazarecie. – Z darem modlitwy w domu naszej Matki. – br. Jordan Gazda OFM zakrystianin Bazyliki Zwiastowania

  

Targi Sakro-Expo Kielce 2007

   

Targi Koine 2009

        

Targi Lublin 2009

  

Targi Kielce Sacro – EXPO 2010

  

Targi Lublin 2010